pondělí23.4.2018Trénink16:00 - 18:00Albrechtická
úterý24.4.2018Trénink16:15 - 18:00Albrechtická

pátek27.4.2018Trénink15:15 - 17:00Albrechtická
sobota28.4.2018VOLNO
neděle29.4.2018MUFK Teplice, sraz 9:0, výkop 10:15Albrechtická

Služba: KELDRYCH, KOVÁŘ, KOZIKOWSKI

FK Ústí nad Labem – MFK Most  U13  3 : 3  (0:1, 3:1, 0:1)

Ve středu 18.4.2018 sehráli další mistrovské utkání mladší žáci MFK Most ročníku 2005 na hřišti mužstva FK Ústí nad Labem. V úvodu utkání zatlačili mostečtí hráči domácí na svoji polovinu a v 6. minutě otevřeli skóre tohoto zápasu, když se dokázal prosadit Bíma 0:1. Po této brance převzali iniciativu domácí, kteří si v následujících minutách vytvořili dvě obrovské šance. Tyto příležitosti dokázal zlikvidovat výbornými zákroky brankář Mostu Šindelář. První třetina tak skončila těsným vedením hostujícího mužstva v poměru 0:1. Ve druhé třetině si domácí vytvořili od začátku územní převahu. Tuto převahu dokázali využít ve 34. minutě, kdy se prosadili po zaváhání hostujícího brankáře 1:1. O dvě minuty později strhli vedení domácí po nádherné kombinaci na svoji stranu 2:1. Hráči Ústí nad Labem následně diktovali tempo hry a vytvářeli si jednu střeleckou příležitost za druhou. Ve 47. minutě zvýšili své vedení domácí hráči po zaváhání mostecké obrany na 3:1. Mosteckým hráčům se zpět do utkání dokázali dostat až v úplném závěru druhé třetiny. V 58. minutě se prosadil po přihrávce od Guláše zakončující Kozikowski 3:2. O minutu později se k nebezpečné střele dostal hostující Potoček, míč následně jen těsně proletěl vedle domácí branky. Stav utkání byl po dvou třetinách hry 3:2 ve prospěch domácího mužstva. V poslední části zápasu obě mužstva bojovala o každý míč a metr hřiště. Hosté z Mostu vrhli všechny síly do útoku, kde se snažili o vyrovnání. To se podařilo hostujícímu družstvu v 82. minutě, kdy se do střelecké listiny zapsal po samostatném průniku Štětina 3:3. V hektickém závěru se obě mužstva snažila strhnout vedení na svoji stranu, ale celkové skóre se již do konce utkání nezměnilo. Po závěrečném hvizdu se tak obě mužstva rozešla smírnou remízou 3:3.

Branky Mostu : 6. Bíma, 58. Kozikowski, 82. Štětina

Sestava Mostu: Šindelář - Keldrych, Štětina, Kovář, Forman, Poláček, Bíma, Kozikowski,

Šenkyřík, Horn, Potoček, Hadinec, Guláš

Trenéři : Jiří Lovíšek, Martin Kovář, Luděk Poláček

Vedoucí mužstva : Radim Vaic

Jiří Lovíšek, trenér   „ Utkání jsme výborně začali, ale toto tempo a kvalitu jsme vydrželi jen část první třetiny. Posléze nás domácí přehrávali a to zejména ve druhé třetině. Domácí výborně presovali, byli lepší při práci s míčem s následným výborným výběrem místa. Naši hráči ukázali ale v dalším průběhu morální schopnosti a po ne úplně ideální hře a stavu utkání se výborným způsobem vrátili zpět do utkání a nakonec dokázali skóre zápasu vyrovnat.“

Léto 2018

Letní přestávka bude i kvůli plánování letní dovolené od 20. 6. - 16. 7. 2018. Letní příprava začne zahajovacím tréninkem v úterý 17. 7. 2018.  Letní soustředění se uskuteční v termínu od 22. do 26. 7. 2018 a bude se konat ve Sportovním areálu Spořice.

Platby příspěvků klubu: /platby-hracu