neděle24. 9. 2017 MU - FK Litvínovsraz 9:00 začátek: 10:15TCM Albrechtická

pondělí25. 9. 2017Trénink16:00 - 18:00TCM Albrechtická
úterý26. 9. 2017Trénink16:15 - 18:15TCM Albrechtická
středa27. 9. 2017Trénink16:15 - 17:45TCM Albrechtická
pátek29. 9. 2017Trénink15:15 - 17:00TCM Albrechtická
sobota30. 9. 2017MU SK Kladnosraz 11:15 odjezd 11:30Stadión Fr. Kloze
neděle1. 10. 2017VOLNO

SLUŽBA V TÝDNU od 18. 9.: Kozikowski, Vokáč, Bíma, Forman, Guláš (v případě pokračující nepřítomnosti Kozikowského a Vokáče budou hráči doplněni dle abecedního seznamu).

FK Teplice U13 – MFK Most U13   7 : 3  (2 : 1)

V dalším mistrovském utkání se mladší žáci MFK Most střetli v hostujícím prostředí v regionálním derby s mužstvem FK Teplice. Od úvodního hvizdu se domácí hráči snažili o aktivní hru, kde však naráželi na dobře organizovanou a obětavou obranu hostujícího Mostu. Mostečtí hráči se snažili každou vhodnou příležitost využít k ohrožení branky. Po jednom rychlém protiútoku se hostům podařilo dostat ve 24. minutě do vedení, když úspěšným střelcem byl Hadinec 0:1. Tímto stavem skončila i první třetina. V úvodu druhé třetiny byli hosté aktivnější a snažili se o zvýšení svého náskoku. Tato aktivita vydržela mosteckým hráčům do 45. minuty, kdy domácí hráči po zaváhání mostecké rozehrávky vyrovnali na 1:1. Tato branka odstartovala tlak domácích, kteří dokázali po zmatcích hostující obrany během 15. minut přidat pět branek a upravit tak skóre utkání po dvou třetinách na 6:1. Třetí třetinu se snažili mostečtí hráči ještě pro ně s tímto nepříznivým stavem něco udělat. Hostujícím hráčům se zvýšenou aktivitou podařilo v 70. a 72. minutě snížit na 6:3, když se do listiny střelců zapsal Kovář a Buben. V závěru zápasu dokázali poslední brankou v utkání upravit domácí na konečných 7:3 ve svůj prospěch.

Branky Mostu: Hadinec, Kovář, Buben

Sestava Mostu: Šindelář – Poláček, Štětina, Šenkyřík, Keldrych, Forman, Volf, Smetánka,

Buben, Bíma, Málek, Jirásek, Potoček, Kovář, Hadinec

Trenéři : Jiří Lovíšek, Martin Kovář, Luděk Poláček

Vedoucí mužstva : František Volf

Jiří Lovíšek, trenér   „V tomto utkání jsme narazili na jednoho z nejkvalitnějších mužstev soutěže. V první třetině jsme dobře a organizovaně bránili, bohužel nám nevyšlo 15. minut ve druhé třetině. V této časti hry jsme obdrželi šest branek a to bohužel i s přispěním naší nedůslednosti. Jsem rád, že po druhé třetině se kluci dokázali zvednout a zvýšenou aktivitou ještě domácí do konce utkání potrápit. “

Sport INVEST CUP

V neděli 19. 11. 2017 se náš tým zúčastní základní skupiny halového mistrovství ČR v Kladně. Ve skupině máme tyto soupeře: SK Kladno, 1. FK Příbram, SK Slavia Praha, FK Ústí nad Labem.

Zimní soustředění

V termínu od 5. do 9. 3. 2018 se uskuteční zimní soustředění ve Sportovním areálu Spořice, cena soustředění bude cca 2.700,- Kč

Předběžný rozpis podzimních utkání

datum a časdomácíhostéhřištěsraz
24.9.2017 10:15Mostecký fotbalový klubFK LitvínovAlbrechtická9:00
30.9.2017 13:30SK KladnoMostecký fotbalový klubStadion Fr. Kloze - tráva11:15
8.10.2017 10:15Mostecký fotbalový klubFK Neratovice-ByškoviceAlbrechtická9:00
15.10.2017 10:15Mostecký fotbalový klubFK Meteor Praha VIIIAlbrechtická9:00
21.10.2017 10:15SK Slavia Praha - fotbalMostecký fotbalový klubVladivostocká - UMT7:30
28.10.2017 10:30JUNIOR CHOMUTOVMostecký fotbalový klubSA Poliklinika / tráva8:45
5.11.2017 10:15Mostecký fotbalový klubFC Slavoj VyšehradAlbrechtická9:00
12.11.2017 10:15Mostecký fotbalový klub1.FC Karlovy VaryAlbrechtická9:00