Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Zdeněk Holdy v Drážďanech

Zdeněk Holdy v Drážďanech

19.03.2017 - Starší žák MFK Zdeněk Holdy si zahrál za Dynamo Dresden


Hráč Mosteckého fotbalového klubu Zdeněk Holdy má za sebou velmi úspěšné vystoupení v dresu bundesligového SG Dynamo Dresden.


Ve čtvrtek 16.3.2017 odehrál talentovaný hráč naší mládežnické akademie Zdeněk Holdy přípravné utkání za německý tým SG Dynamo Dresden U15, kde probíhá jeho finální testování k případnému přestupu. Proto si tento zápas nenechalo ujít jak sportovní vedení německého velkoklubu, tak také zástupci Mosteckého fotbalového klubu. V zápase na sebe narazily týmy SG Dynamo Dresden U15 proti kanadskému výběru Ottawa soccer Club U15. Zděněk odehrál výborné utkání, ve kterém dokázal vstřelit úvodní branku zápasu a svým výkonem jednoznačně patřil mezi nejlepší hráče tohoto velmi zajímavého duelu, který nakonec skončil po devadesáti minutách spravedlivou remízou 1:1.

Zdeňkovi patří za celý náš klub velká gratulace.


Aktuality

© 2018 Insion