Turnajový víkend U11 modří

18.06.2017 - Nejstarší přípravky se představily na dvou turnajích

Účast na turnaji přiblížil trenér Radek Lžíčař : „Dne 17.6.2017 jsme hráli turnaj roč. 2006 pořádaný v Řepíně, kde jsme byli přihlášeni už čtvrtým rokem. V turnaji se utkalo 9 týmů, hrálo se 1x 16 minut, systémem 7+1.

K jednotlivým utkáním o konečné umístění :

Semifinále : MFK - Beroun  0:1 - tady byla škoda neproměněných šancí, soupeře jsme tlačili, udělali jsme jednu chybu a padla smolná branka.

MFK - Rakovník 1:1 - tady jsme hráli o třetí místo, vedli jsme, soupeře jsme tlačili, nemohli jsme dát druhou  branku. Pak zase přišla individuální chyba a soupeř s ojedinělé šance ke konci zápasu vyrovnal, škoda.

Dnes jsme hráli kombinační fotbal, kluci skoro ve všech zápasech tlačili soupeře, chyběly nám kousky štěstí. Kluci ale zaslouží pochvalu, dnes předvedli dobrý výkon jen škoda těch individuálních chyb. Všem děkuji, byl to krásný turnaj. Nakonec jsme obsadili 5. místo. Nejlepší střelec turnaje byl náš hráč  Marc Thibault.

Sestava Roman Dobrev, Matěj Halada, David Šíla, Matyáš Niš, Jakub Hojda, Pavel Šlehofer, Ondřej Fedák, Jan Peroutka, Pavel Shopp, Jakub Žáček, Petr Benda, Mark Thibault, Šimon Stefan, Kočka

Dne 18.6.2017 jsme hráli další a poslední turnaj ve starší přípravce. Tentokrát jsme zajížděli do Žatce. Ti, co nehráli v sobotu, hráli v neděli. Někteří hráči vypadli, protože nemohli přijet. V turnaji na sebe narazilo 5 týmů, hrálo se 2x 15 minut. Dnes kluci od začátku bojovali, hráli to, co se učíme na trénincích a hráli jako tým. Hráli jsme dobrý fotbal i s drobnými chybami, ale napravovali jsme to bojovností a chutí hrát. Kluci si zastříleli, hodně si zahráli. Všem hráčům děkuji, zaslouží si pochvalu, děkuji.