Turnaje přípravek U11

12.02.2017 - MFK U11 modří měli nabitý fotbalový víkend

Turnaj roč. 2006 v Meziboří

Jak probíhal turnaj roč. 2006, popsal trenér Radek Lžíčař :“Dne 11.2.2017 jsme zajížděli na turnaj starších přípravek, do Meziboří “O putovní pohár“. Tento pohár obhajovalo družstvo FK Louny. Hrálo se na dvě čtyřčlenné skupiny, systémem 4+1, 1x 13 minut. Dnes musím pochválit všechny hráče za fotbal, který předváděli, za trpělivost proti některým betonujícím a nakopávajícím soupeřům, kteří nám nedali nic zadarmo. V zápasech jsme ukázali naši fotbalovost. Kluci to zvládli. Na hřišti byly k vidění věci, které se učíme a hlavně, dnes kluci hráli s chutí. Byly tam i individuální chyby, ale to je fotbal. Kluci mne opravdu potěšili bojovností a chutí. Děkuji. Brankář předváděl dobré výkony, dovolil si i přejít celé hřiště - pochvala. Každý zápas se ukazuje, že náš výkon je lepší a lepší (chce to pořád stále na sobě makat). Děkuji rodičům.

Putovní pohár je tedy náš, celý turnaj jsme vyhráli. Nejlepší střelec turnaje byl náš hráč MFK David Šíla“.

MFK – FK Louny 3:1
„Všechny zápasy jsme soupeře tlačili. Byl to kolotoč s neproměnováním jasných šancí.“
Sestava : Brankář: Roman Dobrev
Obrana : Šimon Stefan, David Nedbal, Matěj Halada, Filip Soukup
Útočníci : David Šíla, Matyáš Niš, Dominik Ponert, Petr Studnička 07- tomu děkuji, že si s námi zahrál.

Turnaj roč. 2006 v Albrechtické

„Dne 12.2.2017 jsme pořádali domácí turnaj v hale Albrechtická. Bylo zde 5 týmů, hrálo se každý s každým 3+1, 1x 15 minut. Ti co nebyli v sobotu na Meziboří, hráli v dnešním turnaji. Dnes musím všechny kluky pochválit, bojovali, byly tam krásné kombinace, kluci se nevzdali, i když prohrávali - stále bojovali. Neprohráli jsme žádný zápas. Byli  jsme  jediní, kteří jsme neprohráli s vítězem turnaje. Kluci si dnes všichni zaslouží pochvalu za zlepšení a chuť, kterou dnes
předvedli. Děkuji rodičům za pomoc s organizováním turnaje. Děkuji všem týmům za účast.