« zpět

Turnaj U9

Turnaj U9

24.02.2018 - Družstvo U8 vyrazilo na turnaj pro o rok starší hráče


Halový turnaj U9 v Roudnici n/L

Účast na turnaji pro o rok starší fotbalisty popsal trenér mosteckých Roman Hačecký :“V sobotu 24.02.2018 přípravka U8 zavítala do Roudnice n/L na halový turnaj ročníku U9. Jako o rok mladší jsme měli povolenou jednu slabší posilu z ročníku U10. Kluci zahájili turnaj výborně, kdy po dvou výhrách s Kladnem a Litoměřicemi a remíze s domácí Roudnicí skončili druzí ve skupině. Postoupili jsme do bojů o medaile, kde nás přehrál silný tým SK Bezděkov a v repríze utkání ve skupině i jediným šťastným gólem FK Roudnice. Naši hráči byli dost smutní ze čtvrtého místa, ale hráli výborný fotbal, který ocenili i kolegové trenéři ostatních týmů. Osobně je musím velmi pochválit, pokoušeli se o krásné kombinace, plnili pokyny jak velcí fotbalisté, ale především se hrou neskutečně bavili.

Sestava: Kraus Michal, Kraus Adam, Kusek Aleš, Hačecký Jakub a Josef, Buriánek Vojtěch a Štěpánek Martin.


Aktuality

© 2018 Insion