Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj U9

Turnaj U9

03.02.2018 - Mladí fotbalisté vezou vítězství z turnaje ve Spořicích


Dne 3.2.2018 se odehrál turnaj ročníku 2009,kde se představilo družstvo MFK  zelení. Tento turnaj se odehrál v hale ve Spořice.

Účastníci Turnaje :FK Bílina, MFK, FK Litoměřice modří, FK Litoměřice žlutí, FK Ostrov n/O.

 

Hrací čas: 1 x 17 min

Hrací doba 14.00: 17.00

Systém : 4+1

 

Sestava : Lipert Jan, Stoklas Jan, Pospíšil Tomáš, Pašek David, Krejčí David, Ponert Jan , Mráz Štěpán, Lidiak Adam.

 

Hodnocení trenérů : „Tento turnaj se nám povedl jak po morální stránce, tak i fotbalové. Kluci hráli útočnou hru, kde hned v prvním zápase nastříleli 7 gólů.  Naši hráči předvedli výborný kolektivní výkon, plný nasazení a odhodlání vyhrát. Snažili se o ootbalový projev a útočnou hru. Rozstřílel se nám Jan Stoklas po přihrávkách od Tomáše Pospíšila a vzadu výborně bránil Lukáš Ball. Ostatní se k nim zdárně připojili, nikdo nic nevypustil. Gólmana Jana Liperta musíme také pochválit za výborné zákroky. Dobře zahrál David Pašek. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Jan Stoklas. Skvělé výkony našich hráčů vedly k vítězství v turnaji.“

 

Výsledky :

MFK 7:1 FK Bílina

MFK 2:1 Ostrov   

MFK 1:0 Litoměřice modří            

MFK 2:2 Litoměřice  žlutí

 

Trenéři : Kovařík, Nováková, Lidiak


Aktuality

© 2018 Insion