Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj U8

Turnaj U8

11.03.2018 - Na turnaji v Litvínově si zahráli hráči MFK U8 zelení


Jak si vedli borci MFK U8 v Litvínově, popsal trenér Hačecký : „V neděli 11.03.2018 se jedna polovina týmu U8 Zelení zúčastnila turnaje v krásné sportovní hale Koldům v Litvínově. Utkali jsme se zde systémem každý s každým s dalšími sedmi výběry. Po dvou prohrách a pěti výhrách kluci uhráli hezké třetí místo. Turnaj naši hráči odehráli bez tréninku po jarních prázdninách, proto pro mne bylo zajímavé sledovat výkony jednotlivců. Musím konstatovat, že celkový projev nebyl vůbec špatný, nikdo herně nepropadl a jen trošku více štěstí nám scházelo k ještě lepšímu výsledku. Nyní nás čeká soustředění ve Spořicích a po něm se už všichni moc těšíme na venkovní hřiště a přírodní trávu!“Aktuality

© 2018 Insion