Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj U8

Turnaj U8

11.03.2018 - Skvělé vystoupení mladých fotbalistů MFK U8 na halovém turnaji


Zasloužené vítězství mosteckých fotbalistů na turnaji pro hráče U8

 

Úspěšné vystoupení družstva MFK U8 zhodnotil trenér Duchek: “Dne 11.3.2018 zavítal náš tým ročníku 2010 na halový turnaj do Jirkova. Zde se postupně střetl s týmy SK Ervěnice Jirkov 2011, SK Ervěnice Jirkov červení, SK Ervěnice Jirkov Bílí, SK Strupčice, FA Bohemians 1905, Velvary  a FAPV Děčín 2011. Hrálo se systémem každý s každým, v zápasech padalo hodně branek a kluci docela často v zápasech předváděli útočný a kombinační fotbal. Velice mě překvapili s tím, že docela často se snažili o přihrávku tzv chytrou českou uličkou. Zdobila nás rychlost, bojovnost a nasazení a samozřejmě dobrá poziční hra, díky níž jsme za celý turnaj inkasovali pouze 1 branku, turnaj jsme opanovali s celkovým skóre - 26:1 a zaslouženě vyhráli 1. místo. Nejlepším hráčem celého turnaje byl zvolen náš hráč Martin štěpánek, který si tak dal krásný dárek v den jeho narozenin !!! Ještě jednou vše nejlepší Speedy. Děkuji všem hráčům za účast a rodičům za skvělou podporu a atmosféru v hledišti.“ 

 

Sestava : Duchek, Stabile, Kuruc, Štěpánek, Kraus M., Kraus.A., Pelikán

 

Trenér : DuchekAktuality

© 2018 Insion