Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj U8

Turnaj U8

03.02.2018 - Mladí fotbalisté MFK U8 si pověsili na krk zlaté medaile


1. místo na turnaji ve Spořicích

 

Účast na turnaji pro roč. 2010 přiblížil trenér David Duchek : „Dne 3.2.2018 vyjeli naši hráči ročníku 2010 zelení na halový turnaj do Spořic u Chomutova. Celkem odehráli 6 zápasů a umístili se na krásném 1. místě s celkovým skóre 23:0 !!! Hráči předvedli pěkné kličky, nahrávky a kombinace, nejvíce si cením bojovnosti a nasazení a také toho, že jsme odehráli celý turnaj bez obdržené branky a hráli jsme jako tým. Navíc nejlepší střelec celého turnaje byl vyhlášen náš hráč Vojta Buriánek s 10 vstřelenými brankami.

 

Zúčastněné týmy : Junior Chomutov, FC Slavia K. Vary, FK Ústí nad Labem, FK Ostrov, FK Baník Sokolov, MFK 2010 modří. 

 

Sestava : Pelikán, Kraus.A, Kraus.M, Stabile, Buriánek, Cichý a Vávra.

 

Trenér : Duchek


Aktuality

© 2018 Insion