Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj U7

Turnaj U7

18.06.2017 - Mladí fotbalisté MFK oslavili vítězství v turnaji výstupem na Říp


Účast v turnaji roč. 2010 popsal trenér Roman Hačecký : „V neděli 18.06.2017 přípravka U7 roč. 2010 zavítala do Mělníka na turnaj Mělnická klička 2017. Do turnaje jsme se přihlásili, abychom porovnali své fotbalové dovednosti proti klubům z jiných krajů, než se dosavad utkáváme. Bohužel z avizovaných šesti zápasů zbyly nakonec pouhé čtyři, a to proti FC Mělník, Arsenal Č. Lípa, Loko Vltavín a pražský klub FC Zeleneč. Naši hráči v každém zápase své soupeře jasně přehrávali, jak individuálně, tak týmově. Nastříleli mraky krásných gólů, některé po krásných a nezištných přihrávkách od spoluhráčů, další po samostatných akcích a dokonce i ze standardních situací. Odměnou byl krásný pohár a zlaté medaile, a na nás trenérech je sehnat další konfrontační turnaj s kvalitnějšími soupeři. Jako odměnu za výkon si část týmu i s rodiči a trenéry cestou domů vyšlápla na historickou horu Říp a tím takto uzavřela krásnou neděli“.


Aktuality

© 2018 Insion