Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj U7

Turnaj U7

19.03.2017 - Výborné vystoupení mladých fotbalistů MFK r. 2010


Postřehy z halového turnaje přinesl trenér družstva U7 Robert Kusek : „16.3.2017 se Mostecký fotbalový klub, ročník 2010, zúčastnil halového turnaje v Litvínově. Naši borci vybojovali parádní stříbrnou příčku, když jediným soupeřem, který dokázal mostecké bojovníky porazit, byl tým Sokolova.

Až na držení určených pozic, podali všichni zúčastnění dobrý výkon, který byl odměněn druhou příčkou. Jednotlivé posty brankář - obránce - útočník se neustále střídaly a tak všichni chlapci vyzkoušeli téměř každou z uvedených pozic. Klukům rozhodně nescházela bojovnost, nasazení a týmový duch. Samozřejmě je spousta věcí, na kterých je nutné zapracovat a v tréninku se jim maximálně věnovat např. jak již uvedeno výše - držení předem stanovených postů, shlukování všech hráčů v jednom místě a další. 

Určitě je nutné z tohoto turnaje vyzdvihnout, že všichni mostečtí hráči ukázali odvahu zkusit kličku 1 na 1 a samostatnost v rozhodování. Celkový herní dojem byl dobrý a věříme, že kluci budou v nastavených výkonech i nadále pokračovat“


Sestava MFK : A. Kraus, V. Musil, A. Kusek, M. Kraus, T. Pelikán, Tobias Terynek, V. Vávra, M. Stabile, D. Cichý


Trenéři : R. Hačecký, R. Kusek

Asistent : K. Hačecký


Aktuality

© 2018 Insion