Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj U12

Turnaj U12

14.01.2018 - Mladší žáci vybojovali v Povrlech 2. místo a stříbrné medaile


Halový turnaj ročníku 2005


Datum: 14.1.2018
Pořadatel: TJ Povrly
Stadion: hala Neštěmice
Počet účastníků: 10

Systém: 2 skupiny


V neděli 14.1.2018 se mladší žáci MFK Most U12 zúčastnili halového turnaje v Neštěmicích, který zorganizovala TJ Povrly. Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2005 a ml. Turnaje se zúčastnilo deset mužstev, které byly rozděleny do dvou skupin. Do semifinálových bojů postupovaly pouze první dva týmy z každé skupiny. Mosteckým skupinová fáze vyšla skvěle, když se po třech, celkem jednoznačných výhrách a jedné remíze, umístili na prvním místě. V semifinále se mostečtí utkali s pořadatelským týmem TJ Povrly. Po výborném výkonu a vysoké výhře 7:0 se mostečtí dokázali probojovat až do finále turnaje, ve kterém se utkali z týmem FK Neštěmice“1“. Finálový souboj byl hodně vyrovnaný, ale mosteckým se tentokráte nedařilo jak v kombinaci, tak v koncovce a po dvou obdržených brankách prohráli 0:2. Celkově se tak mostečtí umístili na pěkném 2. místě. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen hráč MFK Most Jakub Žáček. Gratulujeme !!!


Petr Melichar, trenér : „Myslím si, že kluci na tomto turnaji herně obstáli a dokázali se i střelecky prosazovat, což u našeho týmu nebyl v minulosti tak obvyklý jev. Hráli proti fyzicky zdatnějším klukům a i v soubojové činnosti dokázali obstát. Ve finálovém souboji byli kluci bohužel až moc přemotivovaní, přestali se soustředit na svou hru a proto jim to vítězství v turnaji nakonec uteklo. Nicméně je musím dnes pochválit za předvedenou hru a pogratulovat k pěknému druhému místu“.


Branky Mostu : 4x Benda, 3x Jandák, 3x Matoušek, 3x Niš, 3x Thiebaut, 3x Žáček,  2xFedák, 1x Paldrych , 1x Reynolds


Výsledky Mostu:


TJ Spartak Jiříkov - MFK         1:4

Mongaguá Ústí nL - MFK       0:0

FK Neštěmice "2" - MFK         0:6

MFK - TJ Skorotice                 5:1

TJ Povrly - MFK                      0:7

FK Neštěmice "1" - MFK         2:0


Aktuality

© 2018 Insion