« zpět

Turnaj U11 v Drážďanech

Turnaj U11 v Drážďanech

04.06.2017 - Přípravky U11 zelení obsadili pěkné 4. místo


Starší přípravka U11 se představila na turnaji v Drážďanech


V neděli 4.6.2017 se naši hráči zúčastnili v Drážďanech turnaje Nudossi Cup. Turnaj se hrál za účasti 20 týmů ze 3 zemí (Rakousko, Česko, Německo). Hrací systém byl 5+1 na 12 minut, ale hřiště byla větší, než na jaké jsou kluci zvyklí z našich soutěží. Hrálo se ve čtyřech základních skupinách a poté play-off o konečné umístění. Se třemi vítězstvími a jednou prohrou postoupili kluci do čtvrtfinále z prvního místa díky nejlepšímu skóre. Zde jim byl soupeřem Berliner Athletik Klub 07 a po bezbrankové remíze postoupili naši hráči 3:2 na penalty do semifinále. V semifinále je čekal tým FC Grimma a utkání opět skončilo bez branek, i když naši hráči měli více šancí než soupeř. Znovu rozhodoval penaltový rozstřel, v němž měl větší štěstí soupeř a poslal náš tým do boje o 3. místo. V souboji o bronzové medaile si to kluci rozdali s drážďanskou fotbalovou akademií Soccer for Kids. Toto utkání kluci začali velmi dobře a od 2. minuty vedli gólem Adama Přenosila, ale bohužel těsně před koncem soupeř vyrovnal (rozhodčí nastavil 2´ a v té druhé soupeř vyrovnal) a došlo opět na penalty! Bohužel v tento den nebylo našim hráčům přáno, bitvu o bronz prohráli v penaltové loterii a skončili na konečném 4. místě.


Zákl. skupina:

MFK-FC Stern Marienf. Berlin    3:0

MFK-ASK-PSC Salzburg               4:0

MFK-FK Ústí II                             2:1

MFK-SG Dresden Striesen          1:2


Čtvrtfinále:

MFK-Berliner Athletik Klub 07    0:0 3:2 na p.


Semifinále:

MFK-FC Grimma    0:0 1:2 na p.


O 3. místo:

MFK-Soccer for Kids   1:1 1:2 na p.


Sestava : Dobrev, Heidenreich, Kuta, Přenosil, Radba, Schöpp, Studený, Thiebaut, Vaic, Žáček


Trenér Radim Vaic : „Na pěkném turnaji předvedli kluci, že fotbal hrát umějí a celý turnaj si užili. Od prvního zápasu makali na víc jak 100%. Byla na nich vidět vůle a chuť uhrát co nejlepší výsledek. Dokonce se mezi sebou dokázali tak vyhecovat, že jsem ani nemusel k tomuto cokoliv dodávat (bohužel tomu tak nebylo skoro celou sezonu L). Klukům nemám až na proměňování šancí co vytknout, a proto mě za ně strašně mrzí až ta konečná nepopulární „bramborová medaile“ (kluci to obrečeli L). Kluci si zasloužili být na bedně! Chválím všechny za výborné výkony a věřím, že pokud budou přistupovat stejně ke každému tréninku i utkání, tak se musejí jen zlepšovat“.


Aktuality

© 2018 Insion