Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj U11

Turnaj U11

19.03.2017 - MFK pořádal turnaj pro hráče U11 a vyhrál jej


U-11 zelení na turnaji pořádané MFK v SH Most


V neděli 19.3.2017 náš klub pořádal halový turnaj pro ročník 2006 v krásné mostecké sportovní hale. Zúčastnilo se ho 6 týmů včetně našich dvou (modří a zelení). Hrálo se systémem každý s každým a hrací doba byla 15 minut. Naši hráči v turnaji ztratili jen dva body a to v „derby“ proti týmu modrých. V ostatní utkáních zvítězili a to jim vyneslo celkově první místo v turnaji.


Výsledky MFK „B“ : konečné 5. místo

Skupina:

MFK – Sokol Košťany         6:2

MFK – MFK „modří“           4:4

MFK – FŠ Litvínov               5:4

MFK – 1.FC Karlovy Vary   5:3  

MFK – Neštěmice                10:0


Sestava : Benda, Brda, Jandák, Paldrych Pergl, Přenosil, Reynolds,  Radba, Thiebaut, Žáček


KONEČNÉ  POŘADÍ:


  1. MFK „zelení“
  2. FŠ Litvínov
  3. 1.FC Karlovy Vary
  4. Sokol Košťany
  5. MFK „modří“
  6. Neštěmice

 

Trenér P. Johana : „Sice kluci turnaj vyhráli, ale s předvedenou hrou spokojení nejsme. Pomalá práce na balonu a špatné řešení situací jeden na jednoho (klička do hráče, nebo snaha projet celé hřiště),  kdy kluci lehce přicházeli o míč a z toho dostávali nejvíce branek. Na druhou stranu byli kluci po soustředění a asi se na nich projevila únava. Nakonec chci hráče pochválit za bojovnost, charakter a sílu otočit zápas s Litvínovem z 0:3 na 5:4. Ukázalo se, že to bylo rozhodující utkání v boji o celkové vítězství v turnaji“.


Aktuality

© 2018 Insion