« zpět

Turnaj U10 zelení

Turnaj U10 zelení

03.12.2016 - Družstvo přípravek U10 zelení veze z Prahy zlaté medaile


Účast na venkovním turnaji v Praze popsal trenér Pavel Klimt :“V chladném, ale slunečném počasí odehráli hráči starší přípravky U10 „zelení“ poslední venkovní turnaj v tomto roce.  Čerstvý vzduch nám svědčil a celý turnaj jsme předváděnou hrou jednoznačně ovládli a mohli se radovat z prvního místa. Pochvala pro všechny naše hráče, jednak za už zmíněnou vynikající hru, tak aktivitu, kreativitu a celkovou předvídavost v jednotlivých zápasech. Dále musíme vyzdvihnout zlepšení komunikace mezi hráči na hřišti. Odvezli jsme si i dvě individuální ocenění a to nejlepšího střelce, kterou si vystřílel Petr Studnička a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Honza Cmíral.

Sestava : Beneš, Kuta, Studený, Studnička, Cmíral, Klimt, Novotný A., Bernard, Novotný L.

Branky Mostu : Studnička 11x, Cmíral 6x, Studený 5x, Bernard 4x, Klimt3 x, Novotný A. 3x, Novotný L. 3x, Kuta 2x, vlastní 2x

Výsledky Mostu:

MFK Most - TJ Unhošť      7:1

MFK Most - TJ Ruzyně     6:3

MFK Most - FK Admira Praha    8:1

MFK Most - SK Vyžlovka     6:2

MFK Most - Football Talent Academy    4:1

MFK Most - ABC Braník     8:0


 Konečné pořadí:

1. MFK Most

2. Football Talent Academy

3. SK Vyžlovka

4. TJ Unhošť

5. TJ Ruzyně

6. ABC Braník

7. FK Admira Praha


Aktuality

© 2018 Insion