« zpět

Turnaj U10

Turnaj U10

24.02.2018 - Mostecké přípravky U10 vyrazily na turnaj do Litvínova


Halový turnaj - FK Litvínov - hala Koldům U10 r. 2008 


K dalšímu halovému turnaji zajížděla mostecká starší přípravka do nedalekého Litvínova - do haly na Koldomu. Turnaje se zúčastnilo deset týmů. Hrálo se ve dvou skupinách. V prvním utkání porazili mostečtí FK Litvínov-černí 4:1. Ve druhém utkání porazili Neštěmice 5:4. Ve třetím utkání remizovali mostečtí s FK Louny 3:3. V posledním utkání ve skupině prohrála mostecká přípravka s FK Teplice-žlutí 6:3. Mostečtí tak postoupili do finálové skupiny o 1-4. místo. Utkání s FK Teplice-žlutí se započítávalo do této skupiny. S FK Teplice-modří mostečtí prohráli 7:1. V posledním utkání prohráli s FK Jablonec 9:1. Mostečtí tak obsadili čtvrté místo. Nejlepším hráčem (hráčkou) turnaje byla vyhlášená Stela Balázsová z Mosteckého fotbalového klubu o.p.s.


Zdeněk Kopas, trenér: „Na dnešním turnaji jsme si nevedli herně špatně a v základní skupině jsme i dobře kombinovali a ukázali několik hezkých akcí. Pravidelně jsme střídali všechny kluky (i Stelu). Ve finálové skupině se opět projevilo, že jsme málo soubojoví a zaostávali jsme v pohybu“.


Pořadí turnaje :      

1. FK Teplice modří

2. FK Teplice žlutí

3. FK Jablonec nad Nisou

4. Mostecký fotbalový klub

5. FK Litvínov žlutí

6. FK Litvínov černí

7. SK Ervěnice

8. FK Louny

9. Junior Děčín

10. FK ČL Neštěmice


Sestava Mostu: Polák, Gänsler - Piskač (4), Dobiáš (2), Doubrava (5), Štěpánek, Tran Xuan, Balázsová (2), Hačecký (4), Hošek


Trenér: Zdeněk Kopas  Asistent trenéra : Ladislav Dobiáš Vedoucí : Zdena Doubravová


Aktuality

© 2018 Insion