Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj U10

Turnaj U10

03.02.2018 - Ve Spořicích proběhl turnaj U10 za účasti hráčů MFK


Halový turnaj - Spořice U10 r. 2008 

K dalšímu letošnímu halovému turnaji zajížděla mostecká starší přípravka do nedalekých Spořic. Turnaje se zúčastnilo sedm družstev a hrál každý s každým. Začátek turnaje se mosteckým nevydařil. Hned dvě úvodní utkání prohráli shodně 2:0 a to s FC Slavia Karlovy Vary a FK Hvězda Cheb. Ve třetím zápase poté porazili mladí hráči MFK FK Baník Sokolov 2:1 (Doubrava, Neckář). V dalším utkání porazili FK Bílinu 2:1 (Doubrava, Dobiáš). V pátém utkání remizovali s FK Ostrovem 1:1 (Štěpánek). V posledním utkání prohráli 4:1 s FK Louny (Doubrava) a obsadili tak páté místo.

Pořadí turnaje :       1. FK Hvězda Cheb

                            2. FC Slávia Karlovy Vary

                            3. FK Ostrov

                            4. FK Baník Sokolov

                            5. Mostecký fotbalová klub

                            6. FK Louny

                            7. FK Bílina

Zdeněk Kopas, trenér: Na dnešní halový turnaj jsme jako jediný tým přijeli se třemi čtyrkami, které jsme pravidelně střídali. Turnaj nám ukázal, na čem musíme hlavně zapracovat. Je to hlavně herní činnost jednotlivce, soubojové situace a hlavně pohyb hráčů s míčem a bez míče.


Sestava Mostu: Hudeček, Gänsler - Piskač, Dobiáš, Doubrava, Foršt, Kočišová, Kalita, Neckář, Štěpánek, Tran Xuan, Štrouf, Krátký, VíšekTrenér: Zdeněk Kopas  Asistent trenéra : Ladislav Dobiáš Vedoucí : Zdena Doubravová


Aktuality

© 2018 Insion