Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj přípravek U9

Turnaj přípravek U9

08.01.2017 - Parádní vystoupení "modrých" přípravek U9 v Německu


Výborný výkon mladých fotbalistů MFK roč. 2008 přiblížila paní Doubravová : „V neděli 8.1.2017 se mladší přípavka vydala do sousedního Německa, města Meißenu. Všichni naši hráči byli natěšení, ale na některých byl vidět trochu i strach z ostatních týmů. Hrálo se systémem 5+1 (8 minut), s čím jsme nepočítali, ale kluci do toho dali vše a nakonec to zvládli na jedničku. Musím vyzdvihnout výkony všech zúčastněných hráčů, snažili se už od prvního zápasu a bylo na nich vidět, že chtějí vyhrát za každou cenu. Jen jsme měli opět více šancí, které jsme neproměnili. Ale i tak předvedli kluci skvělý výkon a všichni odjížděli domů spokojeni za získané krásné 2. místo. Když se hráči snaží a chtějí, jsou šikovní. 
Celkem odjelo na turnaj 8 hráčů: Stella Balázsová, Lada Dobiáš, Jirka Hudeček, Adam Doubrava, Adam Foršt, Pavel Štěpánek, Rosťa Neckář, Tomáš Fandrhons. Na závěr bych chtěla vyzdvihnout zázemí, které bylo na vysoké úrovni a atmosféra výborná. Ještě bych chtěla poděkovat rodičům, kteří přijeli hráče podpořit a fandit. Turnaj se po všech stránkách vyvedl.“


Aktuality

© 2018 Insion