Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj přípravek U9

Turnaj přípravek U9

11.02.2017 - Mladším přípravkám U9 se v Lounech příliš nevedlo


Trenér Jiří Zápotocký přiblížil účast přípravek U9 na turnaji v Lounech :“Dne 11.2.2017 naši hráči odjeli na turnaj do Loun. I přes velkou marodku jsme nakonec dali dohromady 10 hráčů. Na turnaj bylo přihlášeno celkem 7 týmů. Hrálo se systémem každý s každým, 4+1 (1x 12 minut). Bohužel už od začátku se nám vůbec nedařilo ani v jednom zápase. Někteří hráči do toho šli na plno, měli snahu bojovat, ale na ostatních hráčích už to tolik vidět nebylo. Chyběly nám pořádné přihrávky do pohybu, zpracování míče, dynamika a i střelba. Vše co se učíme na tréninku, nic z toho nedokážeme pořádně uplatnit na hřišti. Nějaké šance jsme měli, ale nedařilo se nám je proměnit. Hráči se snažili, nebylo to však dostačující, hráči nehráli na plno tak, jak umí. Na tomto turnaji nejde vyzdvihnout ani jednoho hráče, který by výrazně překvapil. Za celých 5 zápasů jsme dali asi jen 3 góly, což je málo. Skončili jsme opět na posledním 7. místě. Snad už nás brzo opustí smůla, která se s námi táhne už třetí turnaj, a začneme konečně hrát svoji hru, jak umíme a jsme zvyklí. Turnaj se z mého pohledu příliš nevyvedl.“

Sestava :: Adam Doubrava, Pavel Černý, Pavel Štěpánek, Míra Kalita, David Gancler, Natálka Kočišová, Denis Straňánek, Stella Balazsová, Piskač Honza


Aktuality

© 2018 Insion