« zpět

Turnaj přípravek U8

Turnaj přípravek U8

19.11.2016 - Mladí fotbalisté roč. 2009 získali na turnaji bronzové medaile


Účast na turnaji fotbalistů roč. 2009 popsal trenér Gerald Moravec : „Dne 19.11.2016 se naše družstvo U8 modří zúčastnilo turnaje této věkové kategorie v Rakovníku. Našimi soupeři byli postupně Tatran Rakovník, SKP Rakovník, SK Kladno, Baník Švermov a FC Loko Karlovy Vary. 


Na začátku turnaje jsme měli pomalejší rozjezd a první utkání jsme prohráli. Společně s hráči jsme si něco řekli k přístupu a nasazení a do druhého zápasu jsme šli se snahou uhrát dobrý výsledek. Díky aktivní hře jsme vybojovali vítězství a to jsme slavili i ve třetím zápase. Poté jsme sice v posledních dvou zápasech utrpěli dvě porážky, ale i díky lepšímu skóre a vzájemnému zápasu jsme nakonec skončili celkově třetí. Hráči dali do hry bojovnost a srdce, za což je velice chválím. Rád bych poděkoval i rodičům, kteří povzbuzovali  a byli nám oporou. Trenér: Moravec Gerald


Aktuality

© 2018 Insion