Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj přípravek U7

Turnaj přípravek U7

15.01.2017 - Výborné výsledky hráčů roč. 2010 na turnaji v Málkově


Zprávu z turnaje v Málkově pro mladé fotbalisty roč. 2010 přinesl trenér Roman Hačecký : „V neděli 15.01.2017, hned druhý den po náročném výjezdu na turnaj do Meissenu, jsme se vypravili se širším kádrem našeho týmu do Málkova na obhajobu prvního a třetího místa z minulé návštěvy. Turnaje se účastnilo šest týmů a z toho dva naše (bílý a červení). Ačkoliv jsme tentokrát dali příležitost všem hráčům z širšího kádru, kluci svojí bojovností a chutí do jednotlivých zápasů dokázali uhrát krásné druhé a čtvrté místo. Je zajímavá skutečnost, že největší nasazení a tempo je vždy k vidění při vzájemném měření našich týmů a myslím si proto, když by všichni takto přistupovali ke každému zápasu, výsledky by byly ještě lepší. Nerad vyzdvihuji jednotlivce, ale v týmu červených tři kluci a v týmu bílých dva, hráli opravdu výborně a byli opravdovými tahouny svých týmů.“ Dodal na závěr Roman Hačecký.


Aktuality

© 2018 Insion