« zpět

Turnaj přípravek U7

Turnaj přípravek U7

19.02.2017 - Dobrý výkon i hra mladých fotbalistů MFK U7 v Německu


Přípravkoví hráči MFK U7 vyrazili za hranice, aby se v sousedním Německém Heidenau zúčastnili halového turnaje. Jak vše dopadlo, přiblížil trenér Roman Hačecký : „v neděli 19.2.2017 jsme zavítali na turnaj roč. 2010 do německého města Heidenau ležícího nedaleko Drážďan. V turnaji startovalo 12 družstev rozdělených do dvou skupin po šesti. Naši malí svěřenci odehráli ve skupině pět zápasů a s bilancí čtyři výhry a jedna prohra postoupili do semifinále ze druhého místa. Zápas o finále se odehrával na jedné polovině, a to polovině našeho soupeře. Po několika velkých šancích, nastřelené tyčce se náš soupeř dostal 10 vteřin před koncem do jediného útoku a skóroval. Turnaj jsme tak zakončili soubojem o třetí místo a to vítězstvím! Hrál se systém 1+4 na hřišti 40x20 metrů. Bohužel naši hráči ne vždy prodali vše, co už umějí, u některých se hodně projevila tíha okamžiku, ale zároveň se odkryly nedostatky, na kterých budeme na trénincích dále pracovat. Velkým kladem bylo málo inkasovaných branek (tři ze sedmi utkání + náš brankář obdržel cenu nejlepšího brankáře turnaje) a nasazení chlapců při zápasech. Záporem nedodržování základních pokynů a splašenost některých borců. Celkově hodnotím tento turnaj pozitivně a děkuji obětavým rodičům za podporu a hlasité povzbuzování“.


Aktuality

© 2018 Insion