« zpět

Turnaj přípravek U11

Turnaj přípravek U11

15.10.2016 - Výborný výkon "zelených" přípravek U11 v Roudnici n/L


U11 zelení se představili v Roudnici n/L


V sobotu 15.10. 2016 jsme odehráli další kolo satelitu KPSP v krásném areálu Pod Lipou v Roudnici nad Labem. Zde jsme se utkali s místním týmem, který je spojen s SK Štětí a sloučeným týmem FK Louny/Černčice.


Trenéři Johana a Vaic : Za podzimního počasí se kluci v prvním utkání poměřili s domácím týmem, ze začátku bylo utkání vyrovnané, ale postupem času se převaha přesunula na naše hráče a s přehledem dovedli toto utkání do vítězství. Druhé utkání bylo jednoznačné pro naše hráče, kteří nedovolili soupeři vstřelit ani jednu branku. Kluky chválíme za nasazení i bojovnost a samozřejmě i za předvedené fotbalové akce. Jediné co jim chceme vytknout je občasné zbytečné kličkování přes 3 a více protihráčů na místo jednoduššího řešení.


MFK U11“zelení“- Roudnice/Štětí              20 :6

MFK U11“zelení“- FK Louny/Černčice        28 :0


Sestava : Benda, Brda, Heidenreich, Jandák, Moscato, Mráz, Paldrych, Pergl, Přenosil,   Radba, Reynolds, Terynek, Thiebaut, Vaic, Žáček


Aktuality

© 2017 Insion