Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Turnaj přípravek

Turnaj přípravek

23.10.2016 - Mladí fotbalisté MFK U7 si zahráli na dvou turnajích


V sobotu 22.10.2016 se tým U7 vydal do nedalekých Teplic, kde se na UMT utkal v dalším kole satelitu U8 s místním týmem Junior Teplice, s týmem Bílina-Louny a s týmem Ústí nad Labem. Přes velmi nepříznivé podmínky, za ledového deště a studeného počasí, se kluci postarali svým výkonem o příjemné zážitky. „Musím všechny opravdu moc pochválit za přístup a srdíčko, a také děkuji všem rodičům za všemožnou pomoc udržet naše hráče aspoň v přijatelném suchu a teple.

V neděli 23.10.2016 jsme s další částí naší U7 zavítali do krajského města, kde na UMT u hlavního stadionu náš kamarád Ladislav Lacina pořádal mini turnaj v Coerver fotbalu. Jako už obvykle organizace fungovala na jedničku, zápasy 3 na 3 na 4 branky rychle navazovaly jeden na druhý a každý náš hráč si zahrál do sytosti. Zahráli jsme si s Litoměřicemi, s Neštěmicemi a s dvěma týmy Ústí nad Labem. Moc děkuji rodičům za sladkou odměnu a čas věnovaný svým malým fotbalistům“, zhodnotil vystoupení mladých fotbalistů MFK trenér Roman Hačecký.


Aktuality

© 2018 Insion