Starší žáci v KPSŽ

02.10.2016 - Starší žáci vezou z Jirkova 3 body

SK Ervěnice-Jirkov/1.SK Jirkov  - MFK  1:3 (1:1)

Utkání proti poslednímu družstvu soutěže nebylo pro mostecké vůbec jednoduché. I když hosté začali zápas aktivně a od začátku měli územní převahu, chyběl jim úspěšný střelec. To domácí se z první ojedinělé šance v 7. minutě dokázali dostat díky přesnému zakončení do vedení. Mostečtí fotbalisté po obdržené brance pokračovali v dobývání domácí branky a do poločasu se jim podařilo Maternou vyrovnat. Druhá půle měla stejný průběh, fotbalisté MFK trávili většinu času na polovině domácího týmu. Z mnoha vypracovaných šancí dokázali díky Čermákovi dvě proměnit a získat 3 body za vítězství 3:1.

Sestava MFK : Váňa – Komenda, Kavický, Irdza, Čermák, Fedák, Brejcha, Materna, Bechyňský, Kůrka, Bohó, Lenk J., Kurcin, Král, Ludačka, Pešek

Trenér: Jiří Eliáš