« zpět

Soustředění U11 modří

Soustředění U11 modří

03.03.2017 - Starší přípravka U11 modří absolvovala soustřeění


Hodnocení soustředění roč. 2006, družstva modrých panem trenérem Radkem Lžičařem:
„Od 27.2.2017 - 3.3.2017 jsme byli na soustředění ve Spořicích v místním krásném sportovním areálu. Kluci měli dvakrát denně trénink, dále kruhový trénink s fitness trenérkou, navštívili Aqua Svět v Chomutově (děkuji Panu Hojdovi a majiteli za odvoz) a odehráli tři zápasy. Kluci měli čtyřikrát denně stravu. V celém areálu měli spoustu her. Hráli jsme turnaj v pingpongu a florbalu. Kluci na tréninku makali, učili jsme se nové věci, v zápasech se snažili, bojovali. Tým ukázal, že je fotbal baví. Kluci byli občas roztržití, někdy měli až moc energie, když nebyla potřeba, ale to by nebyly děti. Byli jsme tam s týmy mladších žáků, starších žáků a mladším dorostem MFK. Kluci se trochu ukazovali před staršími fotbalisty. Zápasy MFK 06 s MFK 07- pochvala, hráči si v utkáních zkoušeli získanou individuální techniku :

MFK – Junior Chomutov 4:6
MFK – SK SlavojŽatec 11:1
MFK 06 - MFK 04 kluci v tomto utkání příkladně bojovali - pochvala.
 

Sestava na soustředění: Roman Dobrev, David Šíla, Matěj Halada, David Nedbal, Karel Nedbal, Matyáš Niš, Filip Soukup, Jakub Hojda, Daniel Brejla, Milan Lenkvík, Tomáš Poláček, Dominik Ponert, Dominik Matoušek


Žádná marodka nebyla, jen pár pohmožděnin - kluci se drželi. Na konci soustředění dostávali hráči odměny - medaile, diplomy za účast na soustředění. Soustředění dle mého názoru splnilo účel“.


Aktuality

© 2018 Insion