Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Satelit U11

Satelit U11

09.04.2017 - První satelit starších přípravek v Čepirozích


V neděli 9.4.2017 se konal první jarní satelit krajského přeboru starších přípravek v Čepirozích. Hrálo se za krásného počasí a kromě našeho týmu se turnaje zúčastnila družstva Junior Teplice, FK Ústí n/L, a spojené družstvo Louny/Černčice.


MFK U11“zelení“- Junior Teplice            6:10

MFK U11“zelení“- FK Louny/Černčice      7:3

MFK U11“zelení“- FK Ústí n/L                8:12


Sestava : Benda, Brda, Bui, Hlavatý, Jandák,  Moscato, Mráz, Pergl, Radba, Reynolds, Thiebaut, Žáček, Babák, Bernard.


Trenéři Johana a Vaic : „Dnes jsme měli k dispozici jen jednoho hráče na střídání na obou hřištích. Každý z hráčů si zahrál dostatečné množství času a v posledním utkání už na nich byla znát únava. V samotné hře nám u kluků chyběla rychlejší práce s míčem a přímočarost směrem k brance soupeře. Zklamala nás zbrklost, kdy se často u stejných hráčů opakovalo, že míč jen odkopli a nesnažili s ním pracovat a něco vymyslet. I v osobních soubojích a v nasazení jsme hlavně proti Teplicím a Ústí n/L byli slabší a odrazilo se to ve výsledcích.“Aktuality

© 2018 Insion