« zpět

PU U15

PU U15

24.02.2018 - Starší žáci U15 se představili na Kladně


V předposledním přípravném utkání si zahráli starší žáci na umělé trávě v Rynholci s týmem SK Kladno.                                                                  


SK Kladno U15 - MFK U15 1:1 (0:0)

Branka: Videman


Sestava MFK Most U15: Patka (50 min. Musil J.), Smitka (36 min. Brejcha), Vlček, Videman, Suttner, Musil V., Jamrich, Smožanyk (46 min. Tomeš), Urbánek, Duchoň, Nistror.


Trenéři: Fibiger, Tancoš, Svítek

Vedoucí mužstva: Švarc


Sestava SK Kladno U15: Větrovec, Skalák, Inneman, Rottner, Blažek, Klvaň, Pavlíček (50 min. Civín), Fedorišin, Vojcickyj (36 min. Štěpán), Zábranský, Vaňous (36 min.Halaj).

   

Trenéři: Pham, Kudela

Vedoucí mužstva: Vaňous


Lukáš Fibiger, trenér MFK Most U15: „Herní blok jsme zakončili utkáním na Kladně, kde proti nám stál fyzicky velmi silný soupeř. Celkově jsme odehráli v sedmi dnech čtyři utkání a na našem dnešním výkonu se podepsala pochopitelná únava. Přesto jsme v zápase byli lepším a nebezpečnějším mužstvem. Už v prvním poločase jsme si vypracovali tři vyložené brankové příležitosti, které se nám bohužel nepodařilo proměnit. Ve druhém poločase jsme se dostali do vedení po dobře dohrané situaci v pokutovém území soupeře. V poslední desetiminutovce jsme inkasovali velice lacinou branku po hrubé individuální chybě našeho brankaře. Samotné utkání, které se hrálo za těžkých klimatických podmínek, nám ukázalo především individuálně morálně - volné vlastnosti kluků a také charakter týmu a s těmito věcmi jsem po dnešku spokojený.”


Aktuality

© 2018 Insion