« zpět

PU U15

PU U15

17.02.2018 - Starší žáci U15 v Sokolově vybojovali výhru


Před odjezdem na soustředění odehráli starší žáci U15 další ze série přípravných utkání. Tentokrát se představili na UMT v Sokolově.                                                                  FK Baník Sokolov U15 - MFK U15 2:4 (2:1)

Branky: Nistor 2, Jamrich, TomešSestava MFK Most U15: Patka (Musil J.), Smitka, Vlček, Tomeš, Suttner, Musil V., Neckář (42 min. Brejcha), Jamrich, Duchoň, Urbánek, Nistor.

     

Trenéři: Fibiger, Tancoš, Svítek

Vedoucí mužstva: Švarc


Sestava FK Baník Sokolov U15: Fiala (Makovec), Hašek, Kraus (42 min. Zbořil), Stehlík, Peška, Kovář, Štůla (36 min Aubrecht), Proft, Šrámek, Ferko, Lukeš.

  

Trenér: Galisz

Vedoucí mužstva: Šustr


Lukáš Fibiger, trenér MFK Most U15: „ Do utkání jsme šli s cílem prezentovat se dobře organizovanou a kompaktní obranou, a zároveň využívat vysunutý pressink ve středním pásmu, získávat tak míče a hrozit každou kolmou přihrávkou za obranu soupeře. Bohužel se nám nevydařil úvod utkání a brzy jsme inkasovali branku, když se nám nepodařilo důsledně dohrát obrannou situaci v našem pokutovém území. Celé utkání bylo herně vyrovnané, co se týče držení míče, ale vyložených brankových příležitostí si vypracovalo daleko více naše mužstvo. Největším pozitivem je jednoznačně to, jak kluci dokázali reagovat na nepříznivý vývoj utkání, kdy dvakrát prohrávali a s jakou zarputilostí a maximální pracovitostí si zasloužili dnešní cenný výsledek. Opřeli jsme se o poctivý týmový výkon a klukům je potřeba poděkovat, protože odvedli maximální výkon.”


Aktuality

© 2018 Insion