PU U13

PU U13

11.03.2018 - Těsné vítězství mladších žáků se Sokolovem

MFK Most – FK Baník Sokolov U13   2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

V neděli 11.3.2018 se v rámci dalšího přípravného utkání utkali mladší žáci MFK Most na domácím hřišti s mužstvem FK Baník Sokolov. První třetina začala velkou aktivitou domácího Mostu, který dokázal v 1. minutě využít chyby hostů v rozehrávce, když úspěšným střelcem se stal Šenkyřík 1:0. V dalším průběhu první třetiny byla hra velmi vyrovnaná a brankové příležitosti se střídaly před oběma brankami. Obě mužstva se už ale nedokázala v této fázi hry střelecky prosadit a tak první třetina skončila těsným vedením domácích 1:0. Ve druhé třetině byl k vidění urputný boj o každý míč a metr hřiště. Ani jedno mužstvo se ovšem prosadit nedokázalo a tak i po druhé třetině byl stav utkání 1:0 pro domácí Most. Podobný ráz hry pokračoval i ve třetí třetině. Hosté ze Sokolova dokázali vyrovnat stav utkání v 74. minutě, když využili nedostatečné pozornosti mostecké obrany v čele s brankářem 1:1. V závěru utkání dokázali domácí strhnout vedení opět na svoji stranu, když se v 86. minutě dokázal nekompromisní ranou a druhou brankou v utkání prosadit Šenkyřík 2:1. Tento stav utkání vydržel až do závěrečného hvizdu, kdy se mohli domácí hráči radovat z konečného vítězství.

Branky Mostu: 1., 86. Šenkyřík

Sestava Mostu: Šindelář – Keldrych, Štětina, Smetánka, Šenkyřík, Kozikowski, Hadinec, Buben, Kovář, Forman, Potoček, Pinte

Trenéři : Jiří Lovíšek, Luděk Poláček, Martin Kovář

Jiří Lovíšek, trenér : „Hrálo se bojovné a velmi vyrovnané utkání. V utkání jsme celkově střídali dobré a špatné pasáže hry. Nakonec jsem rád, že kluci dokázali po vyrovnávací brance najít dostatek morálních fyzických sil a zápas strhnout opět na svoji stranu. V tréninkovém procesu se i nadále budeme snažit o kvalitnější výstavbu hry a ustálení výkonnosti.“