PU U13

PU U13

11.02.2018 - Mladší žáci přivítali v Mostě FK Jablonec

MFK Most - FK Jablonec U13    1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

V dalším přípravném utkání se domácí mladší žáci ročníku 2005 MFK Most utkali s mužstvem FK Jablonec. Utkání bylo rozděleno na tři třetiny 2x30 a 1x20 minut. První třetina se odehrávala ve vysokém tempu. Hosté měli o něco více míč na svých kopačkách, naráželi však na dobře organizovanou obranu domácích. Jablonečtí poté každou možnost využívali k nebezpečnému protiútoku. V poslední minutě první třetiny se hostující hráč dostal k odraženému míči na hranici velkého vápna a střelou pod břevno otevřel skóre tohoto utkání 0:1. Druhá třetina začala příležitostí hostujícího Jablonce, kdy střela z dobré pozice jen těsně minula branku domácích. Ve 35. minutě dokázal domácí Pinte využít chyby v rozehrávce hostujícího mužstva a nadvakrát prostřelil hostujícího brankáře 1:1. O čtyři minuty později po závaru před domácí brankou se prosadili opět hosté z Jablonce 1:2. V závěru druhé třetiny postupoval dvakrát sám na hostující branku mostecký Pinte, který v obou případech nechal vyniknout jen brankáře Jablonce. V poslední třetině již diktovali tempo hry hosté z Jablonce a domácí se dostávali do zakončení jen sporadicky. V 70. minutě měli hosté možnost zahrávat pokutový kop, který následně bravurně zneškodnil domácí brankář Šindelář. Po závěrečném hvizdu si vítězství v poměru 1:2 odvážejí hosté z Jablonce.

Branka Mostu: 35. Pinte

Sestava Mostu: Šindelář – Šenkyřík (60. Kozikowski), Štětina, Kovář, Forman (10. Horn, 30. Forman 40. Málek) – Hadinec (40. Guláš), Poláček (60. Vaic), Kozikowski (45. Hadinec), Smetánka (70. Kozikowski), Málek (40. Potoček, 70. Bíma) – Bíma (30. Pinte, 60. Horn)

Trenér : Jiří Lovíšek

Asistenti trenéra : Martin Kovář, Luděk Poláček

Jiří Lovíšek, trenér : „Celkové vítězství hostujícího mužstva je zasloužené. Dnes však musím pochválit hráče za první třetinu, kterou jsme odehráli ve velkém tempu s dobrou agresivitou a vytvořili si dobré příležitosti.“