PU U13

PU U13

26.11.2017 - Mladší žáci si zahráli v Ústí n/L na velkém hřišti

FK Ústí nad Labem - MFK Most  U13   5:3  (0:2, 3:0, 2:1)

V neděli 26.11.2017 zajížděli k prvnímu přípravnému utkání, hraném na velkém hřišti, mladší žáci MFK Most do Ústí nad Labem. Utkání bylo rozloženo do tří částí 2x30 a 1x20 minut. Úvod utkání vyšel skvěle hostujícímu Mostu, když se ve 3. minutě prosadil střelou pod břevno Buben 0:1. Domácí se posléze snažili o vyrovnání, ale mostecká obrana v čele s brankářem Šindelářem pracovala bezchybně. V 19. minutě zvýšili mostečtí své vedení, když se po závaru před domácí brankou prosadil Málek 0:2. Tímto stavem skončila i první třetina. Druhou část utkání začali domácí náporem a po zaváhání mostecké obrany dokázali během sedmi minut této části hry vyrovnat na 2:2. Domácí i nadále byli nebezpečnějším mužstvem a ve 42. minutě dokonali obrat v utkání po rychlé akci na 3:2. Tento stav se již do konce druhé třetiny nezměnil. I poslední třetinu začalo domácí Ústí lépe a v 62. minutě po zaváhání mosteckých hráčů v rozehrávce zvýšili na 4:2. Hosté se nechtěli smířit pro ně s tímto nepříznivým stavem a v 74. minutě se prosadil po individuálním průniku mostecký Štětina 4:3. Poslední branka tohoto utkání padla v 80. minutě, kdy domácí využili pokutový kop po předchozím faulu v pokutovém území.

Branky Mostu: 3. Buben, 19. Málek. 74. Štětina

Sestava Mostu: Šindelář (40. Pinte) – Kledrych (40. Potoček), Štětina, Kovář, Šenkyřík, Hrnčíř (40. Cimrman), Poláček (40. Guláš), Kozikowski, Buben (40. Horn), Málek (40. Smetánka) – Rauer (40. Hadinec)

Trenér : Jiří Lovíšek

Asistenti trenéra : Martin Kovář, Luděk Poláček

Vedoucí mužstva : František Volf

Jiří Lovíšek, trenér : „Odehráli jsme první utkání na velkém hřišti a utkání přineslo to, co jsme od něho očekávali. Hrálo se v dobrém tempu se spoustou nevynucených ztrát. Celkově však můžeme být spokojeni, jelikož jsme sledovali chování hráčů na velkém hřišti a někteří ukázali v sobě slušný potenciál, který chceme dále u nich více rozvíjet.“