PU U12

PU U12

11.03.2018 - I nejmladší žáci si poradili se Sokolovem

MFK Most  U12 – FK Baník Sokolov  2:1  (0:0,2:1,0:0)

Další utkání zimní přípravy odehráli mladší žáci MFK Most ročníku 2006 v domácím prostředí, kde se střetli se svým ligovým soupeřem FK Baník Sokolov. V první třetině bylo utkání hodně vyrovnané a hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale ani jeden ze soupeřů nedokázal vstřelit branku. Druhou třetinu mostečtí začali dobře a vytvořili si mírnou územní převahu, kterou dokázali zužitkovat vstřelením dvou branek. Nejdříve se ve 37 min. pěkně trefil Pavel Vaic a o dvě minuty později přidal druhou branku Tomáš Benda. V posledních deseti minutách druhé třetiny, ale domácí polevili a v 54 min. soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Ve třetí třetině se hosté snažili o vyrovnání, ale mostečtí poctivou obranou a obětavostí dokázali odolat svému soupeři. Domácí si také dokázali vytvořit několik slibných střeleckých příležitostí, ale branku také nepřidali a utkání tak skončilo vítězstvím mosteckých 2:1.

Branky Mostu: 37. Vaic , 39. Benda

Sestava Mostu: Dobrev, Svoboda, Hlavatý, Vaic, Krbec, Thiebaut, Jandák, Benda, Myška, Schöpp, Žáček

Trenér : Petr Melichar

Asistenti trenéra : Michal Klimeš, Radim Vaic

Petr Melichar, trenér :„Dneska jsme odehráli celkem slušné utkání a i bez několika hráčů jsme dokázali zvítězit, což se cení. Kluky musím samozřejmě pochválit za bojovnost a nasazení, které do utkání dali a nejvíce za disciplinovanost v defenzivní činnosti“.