« zpět

PU U12

PU U12

17.02.2018 - Výborná hra a vítězství mladších žáků v přípravě s Teplicemi


MFK Most  U12 – FK Teplice  5:3  (2:0,1:2,2:1)


Další utkání zimní přípravy odehráli mladší žáci MFK Most ročníku 2006 v domácím prostředí, kde se střetli s velmi kvalitním soupeřem FK Teplice. V úvodní třetině se hrálo vyrovnané utkání a hra se přelévala z jedné strany na druhou. V závěrečné desetiminutovce se však domácím podařilo zatlačit hosty na jejich polovinu a v samotném konci se dokázali prosadit i střelecky. Ve 29. min. otevřel skóre tohoto utkání Matyáš Niš a vzápětí ještě v téže minutě přidal druhou branku Denis Paldrych. V úvodu druhé třetiny měli více ze hry hosté a v rozmezí tří minut se jim podařilo vstřelit dvě branky a srovnat stav utkání na 2:2. Domácí však zbraně neskládali a třetí brankou v utkání, kterou vstřelil ve 48. min. Jakub Žáček, strhli vedení na svou stranu. Po dvou třetinách tak mostečtí vedli 3:2. V závěrečné třetině se hosté snažili o vyrovnání a to se jim také v 66. min. podařilo. O 10 minut později ale udeřili opět domácí a po střele Thiebauta již potřetí strhli vedení na svou stranu. V závěrečné desetiminutovce domácí aktivní hrou soupeři nedovolili prakticky nic a minutu před koncem po samostatném nájezdu Josefa Myšky přidali pátou branku. Mostečtí tak porazili FK Teplice 5:3.


Branky Mostu: 29. Niš  , 29. Paldrych , 48. Žáček , 76. Thiebaut , 89. Myška


Sestava Mostu: Dobrev, Niš, Svoboda, Hlavatý, Vaic, Moscato, Thiebaut, Benda, Myška, Schöpp, Paldrych, Stefan, Žáček, Radba


Trenér : Petr Melichar


Asistenti trenéra : Michal Klimeš, Radim Vaic


Petr Melichar, trenér:  „Za dnešní výkon musím kluky určitě pochválit. Přesto, že to bylo přípravné utkání, tak mělo velkou herní kvalitu, ke které samozřejmě přispěly oba týmy. Kluci si dnes ale ověřili, že se dá hrát i vyhrát s každým a mělo by je to pozitivně motivovat do další práce“. 


Aktuality

© 2018 Insion