PU U12

PU U12

11.02.2018 - Nejmladší žáci se utkali doma s Jabloncem

MFK Most  U12 – FK Jablonec nad Nisou   2:4  (0:3, 1:0, 1:1)

Další utkání zimní přípravy odehráli mladší žáci MFK Most ročníku 2006 v domácím prostředí, kde se střetli s kvalitním soupeřem FK Jablonec nad Nisou. V úvodní třetině si hosté vytvořili územní převahu, kterou také dokázali zužitkovat vstřelením tří branek. Domácí si v této třetině nedokázali poradit s obranou hostí a tak po 30 minutách zaslouženě prohrávali 0:3. Ve druhé třetině domácí hodně přidali a začali se i dostávat do střeleckých příležitostí. Jednu z nich využil ve 39. min. Tomáš Benda a snížil na 1:3. Mostečtí si v této třetině vytvořili hned několik slibných střeleckých možností, ale branku se jim již dát nepodařilo. Ve třetí třetině domácí pokračovali v dobrém výkonu a v 72. min. po střele Denise Paldrycha snížili na rozdíl jediné branky. V závěrečné desetiminutovce se domácí snažili o vyrovnání, ale byli to nakonec hosté, kdo rozvlnil síť soupeřovy branky. Mostečtí tak v tomto utkání prohráli 2:4.

Branky Mostu: 39. Benda, 72. Paldrych

Sestava Mostu: Dobrev, Krbec, Svoboda, Reynolds, Hlavatý, Vaic, Jandák, Moscato, Benda, Myška, Schöpp, Paldrych, Matoušek, Žáček, Radba

Trenér : Petr Melichar

Asistenti trenéra : Michal Klimeš, Radim Vaic

Petr Melichar, trenér : „Myslím si , že v dnešním utkání jsme podali celkem dobrý výkon. Bohužel, stále nedokážeme proměňovat i ty nejvyloženější brankové příležitosti a to nás připravuje o lepší výsledek“.