Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

PU U12

PU U12

28.01.2018 - Nejmladší žáci si zahráli v Ústí n/L


FK Ústí nad Labem – MFK Most  U12   3:7  (2:5,1:2,0:0)


K druhému utkání zimní přípravy zajížděli mladší žáci MFK Most ročníku 2006 do Ústí nad Labem, kde se střetli s domácím mužstvem FK Ústí nad Labem. V úvodní třetině byli mostečtí lepším týmem a po dobrém výkonu tuto třetinu vyhráli 5:2. V úvodních 10 minutách druhé třetiny mostečtí nebyli tak aktivní. Až po obdržené brance přepli na vyšší obrátky a během dvou minut vstřelili dvě branky. Poté si oba týmy vytvořili několik slibných příležitostí, ale ani jednomu z nich se je nepodařilo proměnit a druhá třetina tak zkončila vítězstvím hostí 2:1. Ve třetí třetině se oběma týmům nepodařilo vstřelit ani jedinou branku a tak mostečtí v tomto utkání celkově zvítězili 7:3.


Branky Mostu: 3x Thiebaut, Hlavatý, Vaic, Myška, Schöpp


Sestava Mostu: Dobrev, Krbec, Svoboda, Reynolds, Hlavatý, Vaic, Thiebaut, Benda, Myška, Schöpp, Paldrych, Jandák, Matoušek, Žáček


Trenér : Petr Melichar


Asistenti trenéra : Michal Klimeš, Radim Vaic


Petr Melichar, trenér : „ V dnešním utkání jsme byli o něco lepším týmem a zvláště v první třetině kluci předváděli celkem pohlednou hru. V dalším průběhu utkání jsme již nedokázali tak kvalitně kombinovat a to se také projevilo na konečném skóre. Ve druhé polovině utkání jsme si i přes pokles výkonu vytvořili celkem dost střeleckých příležitostí, ale bohužel jsme již žádnou nedokázali proměnit“. 


Aktuality

© 2018 Insion