« zpět

PU starších žáků U15

PU starších žáků U15

01.03.2017 - Starší žáci nadělili SK Roudnice 11 gólů


K dalšímu přípravnému utkání zajížděli žáci MFK U15 do Roudnice, kde se na zdejší umělé trávě utkali s vedoucím celkem Krajského přeboru starších žáků.


 SK Roudnice nad Labem U15 – MFK Most U15  0:11 (0:8)

 Branky: Novický 3, Holdy 2, Procházka 2, Myška 2, Slabyhoud, Přenosil


 Sestava MFK Most U15: Kubíček (41 min. Bureš), Wittausch (41 min. Žák), Procházka (61 min. Wittausch), Novák, Slabyhoud (41 min. Antropius), Přenosil (41 min. Fedák), Klíč (61 min. Slabyhoud), Petržílka (61 min. Myška), Myška (41 min. Sobota), Holdy (41 min. Juris), Novický (61 min. Kubíček)


Trenéři: Fibiger, Oppel

Vedoucí mužstva: Krtičková


Sestava SK Roudnice nad Labem U15: Betka, Chvojka, Folk, Holcman, Kaska, Jarůšek, Husák, Krčmář, Martínek, Kulas, Písař.

Střídali: Šedivý, Hubený, KricnerTrenéři: Týma, Rohlíček, Škoda

Vedoucí mužstva: Poborský


Lukáš Fibiger, trenér MFK Most U15: „Dnešní utkání jsme si přáli odehrát na přírodní trávě, ale bohužel nám to nepříznivé počasí nedovolilo. V samotném utkání jsme z velké části splnili stanovené předzápasové cíle. Jednalo se především o produktivitu v zakončení, dále jsme chtěli odehrát utkání bez obdržené branky a mít v zápase neustálou a výraznou herní převahu. V některých úsecích hry jsme však nebyli úplně přesní, ale pevně věřím, že do startu jarní části ligové soutěže vše doladíme. V sobotu nás čeká generálka, ke které nastoupíme proti týmu FK Viktoria Žižkov. Klukům patří za dnešní výkon poděkování.”


Aktuality

© 2017 Insion