PU mladších žáků U12

20.01.2018 - Mladším žákům U12 se v přípravě dařilo

20.1. 2018, 14.00 hodin, K.Vary (Drahovice) – UMT, přípravné utkání.

1.FC Karlovy Vary – MFK Most  U12   4:16  (2:4,1:6,1:6)

K prvnímu utkání zimní přípravy zajížděli mladší žáci MFK Most ročníku 2006 do Karlových Varů, kde se střetli s domácím mužstvem 1. FC Karlovy Vary. V úvodní třetině byli mostečtí lepším týmem , když se jim podařilo vstřelit čtyři branky. Domácí ještě stačili držet krok a po první třetině tak hosté vedli 4:2. Ve druhé a třetí třetině mostečtí přidali na obrátkách a obě třetiny vyhráli shodným výsledkem 6:1. Po závěrečném hvizdu se tak mostečtí mohli radovat z vysokého vítězství 16:4.

Branky Mostu: 5x Thiebaut, 3x Hlavatý, 2x Benda, 2x Vaic, Paldrych, Myška, Moscato, Schöpp

Sestava Mostu: Dobrev, Krbec, Radba, Reynolds, Hlavatý, Vaic, Fedák, Thiebaut,  Benda, Moscato, Myška, Schöpp, Paldrych, Jandák, Matoušek

Trenér : Petr Melichar

Asistenti trenéra : Michal Klimeš, Radim Vaic

Petr Melichar, trenér : „ V dnešním utkání jsme byli výrazně lepším týmem a zaslouženě jsme zvítězili vysokým rozdílem. Přestože to herně nebylo úplně podle mých představ, těší mě hlavně velký počet vstřelených branek“.