PU a turnaj U11

29.01.2017 - Přípravky U11 modří v PU a turnaji

Příprava s TJ Řepín

Přípravné utkání a turnaj družstva roč. 2006 „modří“ přiblížil trenér Radek Lžíčař :“Dne 28.1.2017 jsme si pozvali k nám k přátelskému zápasu známé družstvo TJ Řepín. Hrálo se v Albrechtické hale, dvě hodiny po 10 minutách, 3+1. Soupeř měl dvě mužstva, my jsme byli po marodce schopni složit tým ze 7 hráčů. Dnes jsem byl mile překvapen, jak kluci bojovali, makali, předváděli krásné akce. Hrálo se dlouho, kluci to výborně zvládli, ke konci toho měli už dost. Dali jsme dost gólů, soupeř hrál také dobře, my se spolu známe. Máme navázané přátelské vztahy. Vždycky je to krásná podívaná. Všechny hráče chválím za zlepšení. Brankář Jakub Hojda zachytal super – velká pochvala. Děkuji TJ Řepín, že přijeli, děkuji hráčům i rodičům.“
Výsledek: bez výsledku
Sestava: Brankář Jakub Hojda
Obránci : Dominik Matoušek, Filip Soukup
Útočníci : Milan Lenkvík, David Hejč, Dominik Ponert, Tomáš Poláček

Turnaj v Krásném Březně - krásné 1. místo
„Dne 29.1.2017 jsme zajížděli na turnaj do Krásného Března, který v místní hale pořádal FK Neštěmice. V turnaji se utkalo 6 týmů, hrálo se 1 x 13 minut, s počtem hráčů 4+1. Od začátku bylo vidět, že jsme nejfotbalovější. Kluci hráli dobře, předváděli krásné kombinace, ještě to chce jen trochu klidu v zakončení. Bylo vidět, že po minulém víkendu, kdy se nám v Plzni nedařilo, si to kluci užívali. Jen zase - proměňování šancí, jinak ale kluci hráli hezky, užili si to a bez prohry a jen s jediným inkasovaným gólem - POCHVALA. Musím pochválit našeho brankáře za hezké výkony i za hru nohama. Nejlepší střelec turnaje : útočník MFK Jan Peroutka

Výsledky:
MFK - Lovosice 1:0
MFK - FK Neštěmice 4:0
MFK - Libochovany 4:0

Ve všech zápasech jsme soupeře k ničemu nepouštěli. Jen jsme neproměnili více šancí.

MFK - Chabařovice 6:0
MFK - Skorotice 1:1