« zpět

Pohár starších žáků

Pohár starších žáků

16.05.2017 - Starší žáci U15 vysoko vyhráli v Ústeckém poháru


Ve čtvrtfinálovém utkání O pohár hejtmana Ústeckého kraje se střetli starší žáci U15 s týmem FC JUNIOR Chomutov.


FC JUNIOR Chomutov SŽ – MFK Most U15 0:8 (0:4)

Branky: Holdy 2, Juris 2, Petržílka, Kubíček, Bouček, Myška


Sestava MFK Most U15: Bureš, Wittausch (36 min. Žák), Novák, Sobota, Přenosil (2 min. Myška/ 36 min. Bouček), Petržílka, Klíč (53 min. Holdy), Novický (53 min. Wittausch), Fedák (36 min. Antropius), Juris (53 min. Fedák), Holdy (36 min. Kubíček)


Trenéři: Fibiger, Oppel

Vedoucí mužstva: Krtičková


Sestava FC JUNIOR Chomutov: Vrána, Lev, Adamiczký, Kostelej, Pochman, Arlt, Folwarczny, Matoušek, Prošek, Cerman, Kirvej.

Střídali: Houdek, Lebduška, Dědek, Adi, Falt, Haldovský


Trenéři: Votruba Lukáš, Štol

Vedoucí mužstva:Votruba RadekLukáš Fibiger, trenér MFK Most U15: „Za celý náš klub chci hlavně popřát Pavlovi Přenosilovi rychlé uzdravení a návrat mezi nás po vážném zranění, které dnes v zápase utrpěl. Hodnotit utkání v tuto chvíli není důležité.”


Aktuality

© 2018 Insion