Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Odchovanec MFK v Mostě

Odchovanec MFK v Mostě

14.06.2017 - Základní školu v Mostě navštívil Honza Kovařík


Nečekanou návštěvu přivítali žáci Základní školy Zd. Štěpánka. Během vyučování se ve třídě, kam chodí přípravkoví fotbalisté MFK, objevil současný hráč FC Viktoria Plzeň Jan Kovařík, jehož klub postoupil do předkola Ligy mistrů. Honza využil krátkého volna, které má před zahájením přípravy na novou sezónu a přišel mezi kluky a holky, aby si s nimi krátce popovídal. Mluvilo se hlavně samozřejmě o fotbale a také o tom, co obnáší život ligového fotbalisty, jaká je potřeba vůle, píle a pokora, aby se někdo mohl stát dobrým fotbalistou. Honza Kovařík je odchovancem našeho klubu, v minulosti oblékal dres FŠ Most. Do školy zavítal v doprovodu svého otce Zdeňka Kovaříka. Zdeněk Kovařík je trenérem fotbalového potěru MFK a při Honzově fotbalové cestě a výchově byl jeho důležitým rádcem, učitelem a trenérem. Na závěr krátké návštěvy ještě stačil Honza Kovařík rozdat několik podpisů a vyfotit se s mladými adepty fotbalu. 


Aktuality

© 2018 Insion