Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

MU U15

MU U15

24.03.2018 - Starší žáci v Praze nebodovali


Ve druhém jarním kole nejvyšší žákovské soutěže se starší žáci MFK střetli v Praze s domácím mužstvem FK Meteor Praha.                      

                               

FK Meteor Praha VIII U15 - Mostecký Fotbalový Klub U15 2:1 (1:1)

Branka: Duchoň


Sestava MFK Most U15: Patka, Urbánek, Sapoušek, Vlček, Suttner, Kočka (62. min. Zelinka), Duchoň, Smožanyk, Videman, Ilavský (65. min. Tomeš), Nistor. 


Trenéři: Fibiger, Tancoš, Svítek

Vedoucí mužstva: ŠvarcSestava FK Meteor Praha VIII U15: Kořán, Valenta, Holub, Motyčka (67. min. Klíma Maxim), Klíma Vojtěch, Laurinsen, Jahoda, Fodor, Růžička (62. min. Tejnický), Kupka, Škoda. 

   

Trenéři: Caudr, Štefan 

Vedoucí mužstva: BártaLukáš Fibiger, trenér MFK Most U15: „Po celou dobu se hrálo herně vyrovnané utkání, ve kterém jsme měli o něco lepší pohyb, soubojové chování i držení míče, nežli soupeř. Ani v tomto důležitém utkání jsme se však bohužel nevyvarovali hrubých individuálních chyb, které rozhodly o dnešním výsledku.”

 

 

Vít Caudr, trenér FK Meteor Praha U15: “První poločas hrál Most ve velkém tempu a důrazu. Výkon soupeře v prvním poločase nám nedělal radost. Dokonce se dostal do vedení ve 13. minutě, kdy se přesně trefil hráč hostí. Těsně po obdržené brance vyslal Škoda dělovku na mosteckou branku, která však skončila na břevnu. Vyrovnat se nám podařilo stejným hráčem, který potrestal chybu brankáře hostí, který nedokázal lépe odvrátit centrovaný míč, vyplácl ho před sebe. Škoda nečekal a brankáře hlavou přehodil. Ve druhém poločase se nehrálo v takovém tempu jako v poločase prvním. Využili jsme další hrubky soupeře, nyní hráčů obrany. Utkání bylo důrazné, agresivní, s velkým nasazením a napětím. Dá se říci, že bylo herně vyrovnané. O utkání rozhodly chyby, kterých Most naštěstí udělal více než my.”Aktuality

© 2018 Insion