MU U12

MU U12

24.03.2018 - I nejmladší žáci ve Varech plně bodovali

1.FC Karlovy Vary – MFK Most  U12   3:7  (1:4,1:1,1:2)

K prvnímu utkání jarní části ligy mladších žáků zajížděli mostečtí do Karlových Varů, kde se střetli s domácím mužstvem 1. FC Karlovy Vary. V úvodní třetině byli mostečtí lepším týmem, když se jim podařilo vstřelit čtyři branky a po 30 minutách tak byl stav utkání 4:1 pro hosty. Ve druhé třetině se mostečtí snažili o navýšení skóre, ale v koncovce se jim příliš nedařilo. Domácím se ve 43. min. podařilo snížit, ale o minutu později hosté zvýšili své vedení na 5:2. Ve třetí třetině si hosté vytvořili soustavný tlak, ale v koncovce se příliš nezlepšili a tak se jim podařilo vsítit pouze dvě branky. Domácí se trefili pouze jednou a tak se mostečtí, po závěrečném hvizdu, mohli radovat z vítězství 7:3.

Branky Mostu:  2x Benda, Moscato, Myška, Svoboda, Žáček, Hlavatý

Sestava Mostu: Dobrev, Krbec, Radba, Reynolds, Hlavatý, Fedák, Thiebaut, Benda, Moscato, Myška, Schöpp, Jandák, Svoboda, Žáček

Trenér : Petr Melichar

Asistenti trenéra : Michal Klimeš, Radim Vaic

Petr Melichar, trenér : „V dnešním utkání jsme byli  lepším týmem a zaslouženě jsme zvítězili, ale opět mne mrzí naše mizerná koncovka. Kluci se dokáží kombinací propracovat až před gólmana, ale tam dokáží promarnit i ty největší tutovky. V zápasech se silnějšími soupeři by nás to mohlo hodně mrzet“.