Mladší dorost v KPD

09.10.2016 - Mladší dorostenci si poradili s Proboštovem

MFK - TJ Proboštov  4:1 (3:0)

V neděli 9. 10. 2016 hostil mladší dorost tým z Proboštova. Zápas byl z důvodu počasí odehrán na UMT. Hned od první minuty zápasu měli většinu času míč pod kontrolou domácí a již v deváté minutě si vynutili prostřednictvím Šablera přímý volný kop, na který si postavil míč Cicko.  Střela se trochu se štěstím pro domácí otřela o postavenou zeď a změnila směr do protipohybu brankaře (1:0). V patnácté minutě si dovolil kličku na hranici pokutového území Cicko, míč posunul pro Šílu, ten zavezl míč za obranu a zvýšil podél padajícího brankaře již na 2:0. Ve dvacáté třetí minutě vyrazil na výlet po levé straně do pokutového území Koutecký a nahrávkou pod sebe vybídl ke střele po zemi k tyči Cicka (3:0).

V desáté minutě druhého poločasu (50. min) přišla změna v sestavě a dostala tak příležitost lavička. Chybou (nové) málo koncentrované obrany se dostali hosté k ojedinělé příležitosti ke snížení, kterou však dokázali využít (3:1). Od této branky se hra vyrovnala, ale i tak dokázali domácí vstřelit důležitý gól k uklidnění hry. Na jeho začátku byl rohový kop Cicka, ten našel přetaženým centrem Petáka, který nezaváhal a upravil na konečných 4:1.

Góly MFK: Cicko 2x, Šíla, Peták

Sestava MFK: Elstner – Cicko , Hejna, Mikulka, Koutecký, Majerský, Jurinec, Procházka, Kučera, Šíla, Černý (Fišer, Jelínek, Šabler,Tran Bao, Peták, Rejč)

Trenér : Novák David

Asistent : Kurcin Radek

Vedoucí : Jelínek Filip