Mladší dorost v ČLMD

02.10.2016 - Mostečtí dorostenci nestačili na Chrudim

Mostecký FK U16  -  MFK Chrudim  0:3 (0:2)

V dalším jarním kole ligy mladšího dorostu přivítali mostečtí mladší dorostenci Chrudimi. Úvod utkání by z obou stran opatrný a více se hra odehrávala ve středu hřiště. Mostečtí hráli velice zakřiknutě. V 19. minutě hosté zahrávali roh a po odraženém míči hostující hráč z úhlu asi ze 17 metrů vstřelil první branku hostů. Ve 22. minutě mostečtí propadli ve středu hřiště a po závaru před brankou si mostečtí vstřelili vlastní branku. Ve 33. minutě Holdy uvolnil Loukotu. Ten běžel sám na brankáře, ale netrefil ani hostující branku. Poločas tak skončil 2:0 pro hosty. Do druhého poločasu vstoupili lépe mostečtí. Vytvořili si územní převahu. Ve 44. minutě Loukota napřáhl ze dvaceti metrů, ale jeho střelu hostující brankář bravurně vyrazil na roh. V 66. minutě se uvolnil Džuban, ale i jeho dobře mířenou střelu hostující brankář vyrazil. V 69. minutě kopali hosté přímý volný kop. Mostečtí špatně pokryli hráče na zadní tyči a hosté přidali třetí branku. V 78.minutě se po centru Jurkoviče dostal do šance Gyenge, ale ani on nedokázal překonat hostujícího brankáře.

Zdeněk Kopas, trenér: Dnešní utkání se nám nevydařilo. První poločas byl z naší strany hodně špatný. Nedokázali jsme proměnit ani vyloženou šanci a tak jsme o poločase prohrávali 2:0. Po změně stran jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme vstřelit kontaktní gól. Měli jsme i celý druhý poločas územní převahu, ale nedokázali jsme proměnit ani tři vyložené šance. V závěru utkání jsme ještě ze standartky dostali třetí branku.

Sestava Mostu: Kubíček – Kubelka (41.Majerský), Petržílka, Činoveský, Lastovka (41.Gyenge) - Loukota (65.Vondruš), Macák - Rejchart (41.Jurkovič)), Džuban, Vybíral (59.Novák) - Holdy

Trenér: Zdeněk Kopas. Asistent trenéra: Jan Štefko ml. Vedoucí : Jiří Hora