Mladší dorost v ČLD

06.11.2016 - Mostečtí dorostenci na body nedosáli

SK Benešov  - Mostecký FK U16  6:1 (4:1)

V dalším jarním kole ligy mladšího dorostu zajížděli mostečtí dorostenci do Benešova. Jejich vystoupení zhodnotil trenér Zdeněk Kopas : „ Hned v úvodu utkání jsme se dostali do velké šance, ale Džuban svůj únik neproměnil. V zápětí na to se domácí po rychlém protiútoku ujali vedení 1:0. V 8. minutě domácí přidali po hrubé chybě v obranné činnosti mosteckých druhou branku. V zápětí na to se do velké šance dostal Holdy, ale ve vyložené šanci se snažil ještě přihrávat. Ve 28. minutě chybovala pravá strana mosteckých a domácí přidali třetí branku. Ve 30. minutě Holdy prodloužil míč na Džubana a ten snížil na 3:1. Ve 40. minutě se uvolnil Vondruš, který přihrál Strnadovi, ale jeho střela šla vedle branky domácích. Ve 31. minutě prošel domácí hráč třemi mosteckými fotbalisty a upravil skóre na poločasových 4:1 pro domácí. Po změně stran domácí přidali ještě dvě branky a zaslouženě vyhráli 6:1“.

Zdeněk Kopas , trenér: „Dnešní utkání opět potvrdilo, že se dopouštíme hrubých a zbytečných chyb. Naše chyby jsou naivní a i lajdácké a vyplynuly s přístupu kluků k utkání“.

Sestava Mostu: Bureš – Vybíral, Loukota ,Činoveský, Lastovka- Strnad, Macák - Vondruš (41.Novický), Džuban, Slabyhoud - Holdy

Trenér: Zdeněk Kopas. Asistent trenéra: Jan Štefko ml.  Vedoucí : Jiří Hora