Mladší dorost U16 v ČLMD

22.10.2016 - Dorostenci MFK body z Kladna nevezou

SK Kladno  - Mostecký FK U16  2:0 (1:0)

V dalším jarním kole ligy mladšího dorostu zajížděli fotbalisté MFK do Kladna. Úvod utkání byl opatrný a postupně to byli domácí, kteří lépe kombinovali. Ve 38. minutě mostečtí vyrobili hrubku ve středu hřiště a následně i ve středu obrany a domácí se ujali vedení 1:0. Úvod druhého poločasu začali lépe mostečtí a vytvořili si územní převahu. Paradoxně to byli domácí, kteří z rychlého protiútoku v 54. minutě přidali druhou branku a vyhráli tak 2:0.

Zdeněk Kopas , trenér: Dnešní utkání opět potvrdilo, že se dopouštíme hrubých a zbytečných chyb. Chyby pramení z toho, že jsme málo sehraní a tím pádem vázne komunikace a dá se říci i předvídavost v herních situacích“.

Sestava Mostu: Bureš – Lastovka, Petržílka (41.Novák) , Černý, Činoveský,- Strnad, Jurkovič (41.Macák) - Kubelka (33.Novický) , Džuban, Rejchart - Holdy

Trenér: Zdeněk Kopas. Asistent trenéra: Jan Štefko  Vedoucí : Jiří Hora