MIstrovské utkání ČLMD

14.04.2017 - Mostečtí dorostenci přivezli ze Sokolova bod

FK Baník Sokolov  -  Mostecký FK U16  0:0 (0:0)  3:1 PK

K dalšímu jarnímu mistrovskému utkání zajížděli mostečtí mladší dorostenci do Sokolova. Utkání se hrálo na umělé trávě. Od úvodu utkání si mostečtí vytvořili územní převahu a dostávali se do šancí. Již ve třetí minutě si na centr Holdyho naběhl Džuban a jeho hlavičku domácí brankář vyrazil na roh. V 8. minutě Džubanova střela z dvaceti metrů šla těsně na branku domácích. Ve 24. minutě po centru Loukoty hlavičkoval Ismail do domácího brankáře. Po změně stran se obraz hry nezměnil. Mostečtí byli více na míči a měli i územní převahu, ale domácí hrozili šancemi z rychlých protiútoků. Několikrát mostecké podržel brankář Kovařík. V 68. minutě se do vyložené šance dostal Horváth. Toho uvolnil Džuban, ale Horváth v rozhodující chvíli zaváhal a utkání tak skončilo 0:0. Na pokutové kopy mostečtí dorostenci prohráli 3:1.

Zdeněk Kopas , trenér: Od úvodu utkání jsme byli lepším týmem, ale v prvním poločase jsme neproměnili vyložené šance. Po změně stran se obraz hry nezměnil, bohužel jsme nedokázali vstřelit branku a utkání tak skončilo nerozhodně. Penalty se nám vůbec nepovedly a tak si ze Sokolova vezeme pouze jeden bod.

Sestava Mostu: Kovařík – Strnad (49. Horváth), Černý, Vybíral, Lastovka (59. Kubelka) - Holdy, Bican -  Loukota (59. Novák), Džuban, Jurkovič - Ismail (49. Macák)

Trenér: Zdeněk Kopas. Asistent trenéra: Jan Štefko ml.  Vedoucí : Jiří Hora