KPSŽ

24.09.2017 - Také krajští starší žáci odvedli dobrý výkon

Mostecký FK U15  - SK Slavoj Žatec 4:2 (1:1)

Branky MFK : Homolka 2x, Lipták, Tomeš

V dnešním utkání chtěli hráči ukázat, že se zlepšují v každém zápase. Hned od začátku domácí soupeře zatlačili a měli herní převahu. Ve 12. minutě tuto aktivitu přetavili po pěkné akci brankou Homolky – 1:0. Hra se postupem času vyrovnala a z ojedinělé šance soupeře ve 35. minutě mostečtí hráči dostali branku na 1:1 díky přesnému zásahu Pláničky. Tím i skončil první poločas. Do druhého poločasu nastoupili domácí fotbalisté opět velmi aktivně a ve 37. minutě po přesném centru hlavičkoval Tomeš na 2:1. Soupeře mostečtí v této fázi tlačili a ve 46. minutě dal svou druhou branku Homolka na 3:1. Po další akci v 50. minutě šel sám na branku hráč Lipták a krásně proměnil na 4:1. Poté se fotbalisté MFK trochu ukolébali vedením a soupeř měl pár šancí. Brankář domácích žáků Milan Budil  byl však pozorný. V 66. minutě soupeř snížil hráčkou Hejdovou na 4:2. To bylo ale vše a starší žáci MFK se mohli radovat z prvního vítězství 4:2.

Sestava : Budil - Materna, Lenk Matěj, Weish, Smitka, Brejcha, Dočkal, Tomeš, Lenk Jakub, Lipták, Homolka, Batka, Trestr, Bunata, Hambálek, Bělina

Trenéři: Eliáš Jiří, Lžičař Radek

Hodnocení trenérů: „Dnes všechny hráče chválíme, byl to dobrý výkon s nasazením a bojovností.“