Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

KPSP U11

KPSP U11

11.06.2017 - Fotbalisté MFK U11 vyhráli finálový turnaj KPSP


Starší přípravka U11 vyhrála finálový turnaj v Roudnici n/L

 

V neděli 11.6.2017 se za velkého vedra hrál v Roudnici n/L finálový turnaj Krajského přeboru přípravek pro ročník 2006. Tohoto turnaje se zúčastnily kromě našich hráčů ještě týmy FK Ústí n/L, Jun. Teplice, FK Litvínov, FK Litoměřicko a spojené družstvo SK Roudnice/Štětí. Systém turnaje byl každý s každým na 2x10 minut na dvou souběžně hraných hřištích. Na konci turnaje rozhodoval o konečném vítězi nejvyšší počet vstřelených branek. Naši kluci vstřelili 48 branek a o 2 byli lepší než druhý v pořadí Junior Teplice. A díky tomu se naši hráči stali přeborníky Ústeckého kraje!!!


Výsledky MFK:


MFK – FK Litoměřicko        8:3 

MFK – FK Ústí n/L               9:6

MFK – SK Roudnice/Štětí    8:5

MFK – FK Litvínov            13:0

MFK – FK Litoměřicko      10:9 


Sestava : Benda, Bui, Dobrev, Heidenreich, Hlavatý, Jandák, Krbec,  Moscato, Paldrych, Pergl, Přenosil, Radba, Reynolds, Schöpp, Thiebaut, Vaic, Žáček.


Trenéři Johana a Vaic : „Na závěr sezony jsme se představili na finálovém turnaji a jako celou sezonu si zahráli všichni hráči družstva, kteří byli zdraví a mohli se zúčastnit. Za velkého vedra kluci přehráli všechny své soupeře a ani jednou na turnaji nepoznali porážku. Za přístup a předvedenou hru si kluci vítězství zasloužili a jen díky neproměňování vypracovaných šancí během celého dne nakonec turnaj vyhráli jen o 2 branky. Klukům gratulujeme k zaslouženému vítězství !!! Nakonec děkujeme klukům za přístup po celou tuto sezonu a chceme poděkovat i rodičům za jejich celoroční podporu“. 


Aktuality

© 2018 Insion